praktykant hr, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
kontrakt
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewa jankowska+48 697 400 255
numer referencyjny
/527/04/2019/EJ - 58124

opis stanowiska

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w dziale HR? Chcesz poznać kulisy pracy w największej agencji pracy tymczasowej w Polsce? Zapraszamy Cię na praktyki do biura Randstad w Łodzi!

oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale HR
  • możliwość zaliczenia praktyk studenckich
  • merytoryczne wsparcie zgranego, doświadczonego zespołu
  • uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych - od nadania ogłoszeń do zatrudnienia
  • możliwość prowadzenia rozmów rekrutacyjnych
  • możliwość wydania referencji po okresie praktyk

zadania

  • tworzenie teczek osobowych
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych
  • branie udziału w zatrudnianiu pracowników

oczekujemy

  • zainteresowania tematyką HR
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi
  • dobrej organizacji czasu pracy i wychodzenia z inicjatywą
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • dyspozycyjności minimum przez 1 miesiąc