praktykant/-ka w dziale rekrutacji stałych, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

klaudia gorąca+48 697501818
numer referencyjny
/316/11/2020/KG - 66678

opis stanowiska

Interesujesz się tematyką HR i chcesz zobaczyć jak wygląda prowadzenie procesu rekrutacyjnego? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś/aś! Dołącz do naszego łódzkiego zespołu odpowiedzialnego za rekrutacje stałe.

oferujemy

  • 3-miesięczne bezpłatne praktyki w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • indywidualnie dostosowane godziny praktyk
  • dostęp do narzędzi służących poszukiwaniu kandydatów
  • możliwość poznania specyfiki pracy w obszarze rekrutacji
  • dostęp do platformy szkoleń e-learningowych
  • merytoryczne wsparcie zgranego, doświadczonego zespołu
  • referencje po pozytywnym zakończeniu praktyk
  • kawę i herbatę będziesz przygotowywać– wyłącznie dla siebie ;)
  • biuro zlokalizowane w ścisłym centrum - blisko Stajni Jednorożców ;)

zadania

  • wsparcie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska specjalistyczne dla najbardziej rozpoznawalnych klientów w woj. łódzkim
  • publikacja ogłoszeń, aktualizowanie bazy danych kandydatów
  • selekcja CV, możliwość prowadzenia rozmów rekrutacyjnych (telefonicznych i wideo)
  • prowadzenie działań direct search oraz poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów

oczekujemy

  • zainteresowania branżą HR
  • wykształcenia kierunkowego (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjności ok 10 dni w miesiącu - obecność w biurze co 2 tygodnie
  • umiejętności w nawiązywaniu pozytywnych relacji z ludźmi
  • chęci do nauki, dobrej organizacji czasu pracy i wychodzenia z inicjatywą
  • zaangażowania w powierzone obowiązki