praktykant / praktykantka, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka rokiciniak+48 601805355
numer referencyjny
/236/10/2020/AR - 66063

opis stanowiska

Jesteś studentem lub absolwentem kierunków: Psychologia, Zarządzanie Zasobami

Ludzkimi, Socjologia lub pokrewne, chciałbyś rozpocząć swoją karierę w HR, nie czekaj...

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

oferujemy

  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia obszarze miękkiego HR

u w międzynarodowej firmie

  • Udział w bezpłatnych praktykach- po zakończeniu praktyk wystawiamy referencje i

wystawiamy zaświadczenie potrzebne na uczelni

  • Elastyczny czas praktyk - grafik ustalamy z opiekunem praktyk. Oczekujemy od Ciebie

od dyspozycyjności.

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod rekrutacji- u Nas dowiesz się jak pracuje się

na systemach rekrutacyjnych i co to jest Direct Search

zadania

  • Pomoc w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (z możliwością samodzielnej realizacji projektów)
  • Selekcja otrzymanych aplikacji oraz kontakt z Kandydatami,
  • Czynny udział w spotkaniach rekrutacyjnych na stanowisko niższego oraz średniego szczebla
  • Aktualizowanie bazy danych Kandydatów,
  • Wsparcie w przygotowaniu ogłoszeń o pracę.

oczekujemy

  • zainteresowania rekrutacja, mile widziany student / studentka ZZL / Psychologii
  • chęci do nauki
  • otwartości w kontaktach z ludźmi pośrednich i bezpośrednich
  • rzetelności