praktykant / stażysta, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

maja szelowska+48 607305203
numer referencyjny
/150/11/2018/MS - 55012

opis stanowiska

Randstad został numerem 1 na globalnym i polskim rynku usług HR. Nie poprzestajemy na tym - nadal będziemy wspierać pracowników i pracodawców w rozwijaniu ich prawdziwego potencjału!

Chciałbyś zdobyć doświadczenie w najlepszej firmie rekrutacyjnej na świecie i w Polsce? Stawiasz na swój rozwój i zdobycie nowego doświadczenia? Interesujesz się branżą HR? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu Professionals w Warszawie!

oferujemy

  • po odbyciu praktyk możliwość dalszego rozwoju na samodzielnym stanowisku w zespole Randstad Professionals
  • elastyczny grafik, który pozwoli ci połączyć pracę ze studiami
  • współpracę z doświadczonymi rekruterami
  • poznanie mechanizmów działa międzynarodowej korporacji
  • pakiet szkoleń (ABC Rekrutacji, SAP, Traffit, RODO)
  • wsparcie przy realizacji projektów rekrutacyjnych dla czołowych marek
  • po wdrożeniu samodzielne prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • pyszną kawę oraz firmowe wyjścia integracyjne

zadania

  • umawianie spotkań z kandydatami
  • tworzenie i publikowanie ofert pracy
  • prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • tworzenie profili rekomendacji
  • oraz wiele innych ciekawych zadań z branży HR

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia stałego zatrudnienia w Randstad
  • chęci do nauki, komunikatywności i samodzielności
  • otwartości i komunikatywności
  • dyspozycyjności minimum 30h w tygodniu,
  • zainteresowania branżą HR