praktykant w dziale hr, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
kontrakt
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina ciapała+48 723726530
numer referencyjny
/666/10/2018/KC - 54801

opis stanowiska

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w dziale HR? Chcesz poznać kulisy pracy w największej agencji pracy tymczasowej w Polsce? Zapraszamy Cię na bezpłatne praktyki do biura Randstad w centrum Łodzi!

oferujemy

-bezpłatne, dwu lub trzymiesięczne praktyki z referencjami,

-możliwość zaliczenia praktyk studenckich,

-elastyczny grafik, który pozwoli pogodzić Ci praktyki ze studiami

-merytoryczne wsparcie zgranego, doświadczonego zespołu,

-kawę i herbatę będziesz parzyć - wyłącznie dla siebie!

-uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych - od nadania ogłoszeń do zatrudnienia,

-możliwość prowadzenia rozmów rekrutacyjnych, przez telefon, ale też tych face to face,

-biuro zlokalizowane w centrum Łodzi

zadania

-wsparcie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla,

-selekcja CV, prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych oraz rozmów face to face,

-tworzenie teczek osobowych, branie udziału w zatrudnianiu pracowników.

oczekujemy

-zainteresowania tematyką HR,

-umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi,

-dobrej organizacji czasu pracy i wychodzenia z inicjatywą,

-dyspozycyjność minimum 2 dni w tygodniu

-zaangażowania w powierzone obowiązki,

-uśmiechu kiedy przychodzisz do biura :)