praktykant w dziale rekrutacji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna hul+48 605 131 868
numer referencyjny
/519/06/2019/JR - 59247

opis stanowiska

Interesuje Cię branża HR?

Szukasz ciekawego miejsca do odbycia praktyk zawodowych?

Jesteś osobą energiczną i komunikatywną?

Prace administracyjne nie stanowią dla Ciebie wyzwania?

Czekamy na Ciebie w Randstad!

oferujemy

  • Zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej - poznasz tajniki pracy rekrutera.
  • Szeroki wachlarz obowiązków - nasi praktykanci robią kawę tylko dla siebie - u nas będziesz aktywnie brał/a udział w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych od początku do końca.
  • Godziny pracy, które bez problemu dopasujesz do swojego grafiku.
  • Pracę w koleżeńskiej atmosferze w zgranym zespole.
  • Referencje po odbyciu praktyk.

zadania

  • Udział w procesie rekrutacyjnym - pomoc w tworzeniu ogłoszeń, selekcja kandydatów,  rozmowy telefoniczne i kwalifikacyjne.
  • Dbanie o poprawny obieg dokumentów, akt osobowych.
  • Udzielanie informacji o bieżących ofertach pracy kandydatom.

oczekujemy

  • Zainteresowania branżą HR i chęcią rozwoju w tym kierunku.
  • Otwartości, dokładności i sumienności.
  • Dyspozycyjności minimum 30 godzin tygodniowo.
  • Gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk.