praktykant/ka ds. rekrutacji i administracji, tczew

lokalizacja
tczew, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi

kontakt w randstad

maja pałkowska+48 693074693
numer referencyjny
/257/10/2018/MP - 54431

opis stanowiska

Lubisz pomagać ludziom i z nimi rozmawiać? Masz dużo pozytywnej energii i ciekawych pomysłów? Chcesz poszerzać swoje umiejętności interpersonalne i nie stać w miejscu? Nowe technologie są dla Ciebie ciekawym wyzwaniem? Dołącz do Nas już dziś!

oferujemy

  • pracę na najnowszych narzędziach rekrutacyjnych
  • szkolenia od podstaw z zakresu rekrutacji i rozliczeń
  • współpracę z największymi firmami na rynku pomorskim
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • bezpłatne praktyki

zadania

  • nauczysz się pracy z nowoczesnymi technologiami
  • poznasz tajniki procesu rekrutacyjnego
  • nauczysz się efektywnej obsługi klienta
  • zdobędziesz doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej
  • będziesz mógł spróbować swoich sił w redagowaniu ciekawych ogłoszeń

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego (mile widziani absolwenci i studenci)
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • znajomości obsługi urządzeń biurowych
  • pozytywnego nastawienia
  • chęci i motywacji do nauki oraz pracy