praktykant/ka hr warszawa mokotów

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna wielgórska+48 607373586
numer referencyjny
/439/02/2018/JW - 49985

opis stanowiska

Praktyki: są Ci potrzebne by uzupełnić wiedzę z uczelni? Chcesz się przebranżowić i zawsze myślałeś o pracy w rekrutacjach? Świetnie się składa!

Wyślij CV - z góry dziękujemy Ci za aplikacje!

oferujemy

Co zyskujesz?

  • wiedzę, doświadczenie, praktykę odnośnie rekrutacji, HR, zatrudniania pracowników
  • pogodzimy Twój grafik na uczelni z praktykami w naszym biurze
  • kawę i herbatę będziesz parzyć - wyłącznie dla siebie !
  • świetną luźną atmosferę i przyjaznych współpracowników
  • zaświadczenie i umowę o praktyki
  • możliwość podjęcia zleceń/pracy ponieważ tym się na co dzień zajmujemy :)

zadania

Co będziesz u nas robić:

  • prowadzić samodzielnie procesy rekrutacyjne od początku do końca
  • wspierać nas w codziennej pracy
  • tworzyć dokumentacje pracowniczą

oczekujemy

Poszukujemy osób do naszego przyjaznego biura na Mokotowie (przy samym metrze Wilanowska), które podejmą bezpłatne praktyki w dziale HR.