praktykant/ka hr, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta grzebieniak+48 501330895
numer referencyjny
/173/11/2019/MG - 61422

opis stanowiska

Szukasz miejsca do odbycia praktyk studenckich lub dodatkowych? Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w HR? Chcesz w przyszłości pracować np. jako rekruter?

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany to czytaj dalej! Mamy dla Ciebie super ofertę odbycia praktyk lub stażu!

oferujemy

  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej (wystawiamy zaświadczenia o odbyciu praktyk i opinie)
  • możliwość odbycia praktyk dla studentów psychologii po III i IV roku (obecność psychologa)
  • poznanie specyfiki pracy w HR
  • możliwość dopasowania praktyk do grafiku/ planu zajęć
  • szeroki zakres obowiązków- u nas nauczysz się najwięcej : będziesz aktywnie uczestniczył/a w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych i nabędziesz wiele przydatnych umiejętności
  • miłą atmosferę w miejscu pracy
  • opiekę wykwalifikowanych Konsultantów

zadania

  • udział w procesie rekrutacyjnym: aktywne poszukiwanie Kandydatów, udział w rozmowach kwalifikacyjnych, pomoc w tworzeniu ogłoszeń o pracę, udział w Targach Pracy
  • obsługa recepcji: przyjmowanie aplikacji, kontakt z pracownikami
  • wprowadzanie aplikacji kandydatów do elektronicznej bazy kandydatów i pracowników,
  • udzielanie informacji kandydatom o bieżących ofertach pracy,
  • weryfikacja i archiwizacja akt osobowych

oczekujemy

  • otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • chęci do nauki, komunikatywność i samodzielność
  • zainteresowania branżą HR
  • gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk lub stażu

Aplikuj internetowo lub dzwoń pod numer: 501 330 895