praktykant/ka w dziale rekrutacji, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia fedorowicz+48 609 806 006
numer referencyjny
/744/03/2021/JB - 69202

opis stanowiska

Jesteś osobą energiczną i komunikatywną? Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w branży HR? Dołącz do Randstad i rozwijaj się w międzynarodowej Agencji Pracy nr 1 na świecie.

Obecnie prowadzimy rekrutację na bezpłatne praktyki w naszym dziale rekrutacji pracowników tymczasowych. Okres trwania praktyk to 1-3 miesiące.

oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dziale rekrutacji u naszego kluczowego klienta - lidera branży e-commerce
  • rozwijanie swoich umiejętności zawodowych wśród doświadczonych rekruterów
  • indywidualne dostosowanie planu praktyk!
  • pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie wykonywanych obowiązków!
  • super atmosferę!
  • po zakończeniu praktyk wystawiamy referencje :)
  • biuro zlokalizowane w centrum Wrocławia

zadania

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w projekcie rekrutacji masowych (selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych)
  • prezentacja oferty podczas grupowych spotkań rekrutacyjnych online
  • obsługa wewnętrznych systemów rekrutacyjnych

oczekujemy

  • mile widziane posiadanie statusu studenta (preferowane kierunki studiów: Administracja, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi)
  • motywacji do zdobycia doświadczenia zawodowego
  • sumienności i nastawienia na rzetelne i skrupulatne wykonywanie zadań
  • dobrej znajomości pakietu MS Office

Brzmi ciekawie? Zgłoś się już dziś i zdobądź doświadczenie w HR!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zadzwoń lub wyślij sms o treści "Praktyki" na numer 609 806 006 - oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania :)