praktykant/ka, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi

numer referencyjny
/187/01/2018/AW - 49083

opis stanowiska

Posiadasz głowę pełną nowych pomysłów? Stawiasz na swój rozwój i zdobycie nowego doświadczenia? Interesujesz się branżą HR? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu w Katowicach- Szopienicach! Stań się częścią jednej z największych Agencji Pracy w Polsce.

oferujemy

  •  BEZPŁATNĄ praktykę
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej (wystawiamy zaświadczenia o odbyciu praktyk i opinie)
  • poznanie specyfiki pracy w HR
  • możliwość dopasowania praktyk do grafiku/ planu zajęć
  • szeroki zakres obowiązków- u nas nauczysz się najwięcej: będziesz aktywnie uczestniczył/a w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych i nabędziesz wiele przydatnych umiejętności
  • miłą atmosferę w miejscu pracy
  • opiekę wykwalifikowanych Konsultantów

zadania

  • udział w procesie rekrutacyjnym: udział w rozmowach kwalifikacyjnych, pomoc w tworzeniu ogłoszeń o pracę
  • obsługa pracowników tymczasowych
  • udzielanie informacji kandydatom o bieżących ofertach pracy
  • weryfikacja i archiwizacja akt osobowych
  • możliwość poznania pracy specjalisty ds. rekrutacji "od kuchni"

oczekujemy

  • otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • chęci do nauki, komunikatywności i samodzielności
  • dobrej organizacji pracy
  • zainteresowania branżą HR
  • gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk