praktykantka, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/341/05/2019/MK - 58514

opis stanowiska

Chcesz wiedzieć jak wygląda praca w najbardziej rekomendowanej firmie z branży HR?

Jesteś osobą nastawioną na nowe doświadczenia zawodowe?

Aplikuj i j rozpocznij pracę w samy sercu Katowic!

oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży HR
  • przyjazną atmosferę
  • pełne wdrożenie przez doświadczonego pracownika
  • możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu praktyk/ stażu.

zadania

  • obsługa kandydatów i weryfikacja CV
  • tworzenie i bieżąca weryfikacja akt osobowych
  • telefoniczny i bezpośredni kontakt z kandydatem
  • uczestniczenie w procesie zatrudnienia nowych pracowników

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (może być w trakcie studiów)
  • zainteresowanie branżą HR
  • motywacja do pracy oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń
  • dyspozycyjność min 30 h tygodniowo przez okres 3-6 miesięcy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji bezpośrednio w biurze Randstad - Katowice, ul. Chorzowska 6, mailowo na adres katowice@randstad.pl

bądź do kontaktu telefonicznego pod numerem 605 331 570