praktykant/ka, niepołomice

lokalizacja
niepołomice, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena łebek+48 697101352
numer referencyjny
/346/10/2020/MŁ - 66162

opis stanowiska

Interesujesz się branżą HR i chciałbyś zdobyć doświadczenie w tym kierunku? Właśnie teraz masz okazję. Chcesz sprawdzić jakie drzwi do Twojej kariery możemy otworzyć? Stawiasz na swój rozwój i zdobycie nowego doświadczenia? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu w Niepołomicach ! Stań się częścią jednej z największych Agencji Pracy w Polsce i na świecie.

oferujemy

  • bezpłatne praktyki ( 1 miesiąc - z możliwością przedłużenia)
  • praktyki od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 (możliwość dopasowania grafiku)
  • współpracę z doświadczonymi rekruterami
  • poznanie mechanizmów działa międzynarodowej korporacji
  • wsparcie przy realizacji projektów rekrutacyjnych dla czołowych marek
  • wdrożenie w tajniki kodeksu pracy, ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych, przepisów BHP, RODO
  • pyszną kawę :)
  • pracę w młodym i energicznym Zespole :)

zadania

  • prowadzenie bieżącej administracji dotyczącej zatrudnienia
  • archiwizacja dokumentów
  • umawianie spotkań z kandydatami
  • tworzenie i publikowanie ofert pracy
  • wsparcie w procesach rekrutacyjnych
  • tworzenie profili rekomendacji
  • oraz wiele innych ciekawych zadań z branży HR

oczekujemy

  • otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • chęci do nauki, komunikatywności i samodzielności
  • przebojowości
  • dobrej organizacji pracy
  • zainteresowania branżą HR
  • gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk