praktykant/ka, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sylwia gerszkow+48 665305401
numer referencyjny
/168/11/2018/SG - 55029

opis stanowiska

Masz dużo czasu wolnego , który chciałbyś/abyś owocnie zagospodarować ?

Oferujemy darmowe praktyki, podczas których masz szansę zdobyć cenne doświadczenie w jednej z najlepszych Agencji Doradztwa Personalnego na świecie.

oferujemy

  • poznanie procesu rekrutacyjnego od A do Z
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • poznanie tajników lokalnego rynku pracy
  • dedykowany opiekun praktyk
  • przyjazna atmosfera pracy

zadania

  • wsparcie zespołu w prowadzonych projektach rekrutacyjnych ( m.in. obszar logistyki, sprzedaży, HR-u, administracji, marketingu)
  • telefoniczne i mailowe kontakty z kandydatami
  • wyszukiwanie kandydatów pod kątem prowadzonych projektów
  • administrowanie bazą danych
  • udział w spotkaniach rekrutacyjnych

oczekujemy

  • dyspozycyjności min. 20 godzin tygodniowo w okresie 3 miesięcy
  • wspierania specjalistów w bieżących procesach rekrutacyjnych
  • chęci i motywacji do rozwoju osobistego
  • zaangażowania