praktykant/ka, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta karczmarczyk+48 515087423
numer referencyjny
/355/01/2018/MM - 49252

opis stanowiska

Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (Agencja Pracy Tymczasowej o nr licencji 47). Do jednego ze swoich biur poszukujemy osoby zainteresowanej odbyciem bezpłatnych praktyk.

oferujemy

  • możliwość odbycia bezpłatnych praktyk;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zdobycie wiedzy z zakresu rekrutacji, selekcji i administracji;
  • pracę z młodym, profesjonalnym zespołem;
  • możliwość otrzymania referencji;

zadania

  • wsparcie Pracowników w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych;
  • wstępna selekcja aplikacji Kandydatów;
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń;
  • przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z Kandydatami;
  • udział w spotkaniach rekrutacyjnych;
  • obsługa biura i udzielanie wstępnych informacji o bieżących procesach rekrutacji;
  • organizowanie spotkań z Kandydatami,
  • wsparcie w tworzeniu i archiwizacji dokumentacji pracowniczej

oczekujemy

  • student/-tka IV lub V roku - preferowane kierunki - Psychologia, Socjologia, Zarządzanie;
  • dobra obsługa komputera
  • wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • gotowość do podjęcia praktyk na okres 2-3 miesięcy (min. 30 godzin tygodniowo).

Marta Karczmarczyk- 515087423