praktykantka/praktykant, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
kontrakt
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina sowińska-rubacha+48 607106208
numer referencyjny
/94/11/2018/PS - 54977

opis stanowiska

Chciałbyś zdobyć doświadczenie w jednej z najlepszych firm rekrutacyjnych na świecie? To właśnie teraz masz okazję? Chcesz sprawdzić jakie drzwi do Twojej kariery możemy otworzyć? Aplikuj!

oferujemy

  • współpracę z doświadczonymi rekruterami
  • poznanie mechanizmów działa międzynarodowej korporacji
  • pakiet szkoleń (ABC Rekrutacji, SAP, Traffit, RODO)
  • wsparcie przy realizacji projektów rekrutacyjnych dla czołowych marek
  • wdrożenie w tajniki kodeksu pracy, ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych, przepisów BHP
  • po wdrożeniu samodzielne prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • po odbyciu praktyk możliwość zatrudnienia na stanowisku rekrutera
  • pyszną kawę oraz firmowe wyjścia integracyjne

zadania

  • prowadzenie bieżącej administracji dotyczącej zatrudnienia
  • umawianie spotkań z kandydatami
  • tworzenie i publikowanie ofert pracy
  • udział w dyżurach i spotkaniach z klientami
  • prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • tworzenie profili rekomendacji
  • oraz wiele innych ciekawych zadań z branży HR

oczekujemy

  • przebojowości
  • dyspozycyjności minimum 30h w tygodniu,
  • zainteresowania branżą HR
  • gotowości do podjęcia stałego zatrudnienia w Randstad