praktykant/praktykantka hr, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

alicja saworska+48 605144116
numer referencyjny
/227/01/2018/EG - 49138

opis stanowiska

Szukasz miejsca do odbycia praktyk studenckich lub dodatkowych?

Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w HR?

Chcesz w przyszłości pracować jako rekruter?

Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany to czytaj dalej - mamy dla Ciebie super ofertę!

oferujemy

  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej

(wystawiamy zaświadczenia o odbyciu praktyk i opinie)

  • poznanie specyfiki pracy w HR
  • możliwość dopasowania praktyk do grafiku/ planu zajęć
  • szeroki zakres obowiązków- u nas nauczysz się najwięcej : będziesz aktywnie uczestniczył/a w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych i nabędziesz wiele przydatnych umiejętności
  • miła atmosfera w miejscu pracy
  • opieka wykwalifikowanych Konsultantów

zadania

  • udział w procesie rekrutacyjnym: udział w rozmowach kwalifikacyjnych, pomoc w tworzeniu ogłoszeń o pracę,
  • obsługa pracowników tymczasowych,
  • udzielanie informacji kandydatom o bieżących ofertach pracy,
  • weryfikacja i archiwizacja akt osobowych.

oczekujemy

  • otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • chęci do nauki, komunikatywność i samodzielność
  • zainteresowania branżą HR
  • gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk