praktyki w hr, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

michał maziarczyk+48 603 301 901
numer referencyjny
/544/05/2018/MM - 51651

opis stanowiska

Marzysz o karierze w HR?

Chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe już w trakcie studiów?

Zrób pierwszy krok w kierunku spełnienia swoich marzeń i zgłoś się do RANDSTAD :)

oferujemy

  • 3 miesięczną bezpłatną praktykę (możliwość dopasowania do grafiku zajęć na Uczelni),
  • możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia
  • stałą współpracę z doświadczonymi rekruterami
  • miłą atmosferę praktyk

zadania

  • wykonywanie prac administracyjno – biurowych
  • selekcja kandydatów
  • udział w procesach rekrutacyjnych
  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • wsparcie konsultantów w prowadzonych projektach
  • bezpośrednia, telefoniczna obsługa kandydatów

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie (mile widziani absolwenci i studenci)
  • zainteresowanie obszarem HR
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • doskonałe zdolności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista

Aplikuj przez nasz formularz i czekaj na kontakt :)