process quality engineer, brodnica

lokalizacja
brodnica, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina koryczan+48 +48 603 305 501
numer referencyjny
/287/01/2019/PK - 56059

opis stanowiska

Kontrola jakości to obszar, w którym dobrze się odnajdujesz? Interesuje Cię możliwość dalszego rozwoju w zakresie automotive? Lider branży automotive w Polsce rozszerza swój zespół. Poszukujemy otwartych na nowe wyzwania kandydatów chętnych do objęcia stanowiska Process Quality Engineer'a w prężnie rozwijającej się firmie.

oferujemy

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • dalszy rozwój poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • pracę w firmie dającej możliwość rozwoju kariery
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

zadania

  • nadzór nad jakością produkcji seryjnej
  • wprowadzanie udoskonaleń zapobiegających awariom
  • analiza procesu produkcji
  • monitorowanie przestrzegania planów kontroli i ocena zgodności produktu
  • prowadzenie analizy zakłóceń, diagnozowanie obszarów ryzyka i wprowadzanie rozwiązań zapobiegawczych
  • analiza reklamacji, kontakt z klientem oraz koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych
  • propagowanie świadomości roli jakości w produkcji
  • opracowywanie i przygotowywanie szkoleń dla pracowników

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość i doświadczenie w narzędziach jakościowych automotive ( control plan/FMEA)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2
  • kompetencje techniczne i zdolności do motywowania innych