product data analyst, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
numer referencyjny
/26/01/2019/EC - 55851

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w optymalizacji i automatyzacji przygotowywania raportów biznesowych w oparciu o programowanie w języku VBA? Znasz język angielski, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic? Aplikuj!

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez szkolenia i warsztaty

zadania

  • Ekstrakcja i przetwarzanie danych z różnych systemów wewnętrznych
  • Projektowanie raportów biznesowych
  • Optymalizacja i automatyzacja przygotowywania raportów biznesowych w oparciu o programowanie w języku VBA
  • Interpretacja i analiza danych
  • Korekty danych i aktualizacje systemu

oczekujemy

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B2/C1)
  • Zaawansowanej znajomości narzędzi Ms Office (Excel, VBA)
  • Mile widziana znajomość Ms Access, SAP
  • Mile widziane wykształcenie związane z analizą i zarządzaniem bazami danych
  • Doświadczenia w pracy związanej z gromadzeniem i przetwarzaniem danych
  • Dokładności, rzetelności, systematyczności, analitycznego umysłu