product manager ds. pomp ciepła, ruda śląska

lokalizacja
ruda śląska, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 605131666
numer referencyjny
/509/09/2020/ŻG - 65796

opis stanowiska

Dzięki wiedzy i zaangażowaniu nasz klient należy do grona liderów dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce. Przewagę konkurencyjną firmy umacniają profesjonaliści z branży HVAC.

W związku z rozbudową struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity - dopłata do karty multisport,, owocowe wtorki
  • pracę w nowoczesnej i wygodnej siedzibie firmy
  • bezpłatny parking
  • dogodna lokalizacja – blisko DTŚ
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole

zadania

  • zarządzanie podległą grupą produktów – pompy ciepła
  • kontakty z zagranicznymi zakładami produkcyjnymi
  • tworzenie i wdrażanie strategii wizerunkowych
  • przygotowywanie od strony merytorycznej materiałów marketingowych
  • wspieranie Działu Sprzedaży w zakresie sprzedaży powierzonej grupy produktów
  • prowadzenie szkoleń technicznych dla struktur sprzedaży oraz kontrahentów ( instalatorzy, dystrybutorzy)
  • przygotowywanie analiz dotyczących aktualnych trendów na rynku oraz konkurencji
  • monitoring rynku w zakresie nowych rozwiązań technicznych
  • rozwiązywanie nietypowych zagadnień technicznych
  • rozpatrywanie zgłoszeń gwarancyjnych
  • współuczestnictwo w procesie rozbudowy działu

oczekujemy

  • znajomość zagadnień technicznych związanych  z pompami ciepła – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe techniczne w obszarze inżynierii środowiska lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania produktem, sprzedaży lub zakupów
  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana również znajomość innych języków
  • nastawienie zadaniowe
  • umiejętności negocjacyjne
  • pracowitość, sumienność
  • prawo jazdy kat. B.
  • samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • miejsce wykonywania pracy, w siedzibie firmy