product manager, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela tabor-żurawska+48 601544004
numer referencyjny
/182/11/2018/IT - 55233

opis stanowiska

Marzysz o mieszkaniu nad morzem? Szukasz o pracy, w której będziesz mieć realny wpływ na zachowania i decyzje ludzi? Myślisz o pracy, w której wykreujesz coś więcej niż kolejne tabele excela? Oferujemy pracę, w której będziesz wspierać decyzje zakupowe milionów klientek i klientów w Polsce. Oferujemy pracę, w której będziesz tworzyć kosmetyki, jakich chcesz używać! Oferujemy pracę w mieście najlepszym do życia w Polsce!

oferujemy

  • najciekawszą pracę na świecie w branży kosmetycznej
  • pracę w Gdyni - najlepszym mieście do życia w Polsce
  • pakiet relokacyjny, by ułatwić Ci przeprowadzkę
  • pracę w zespole ekspertów, którzy od lat kształtują rynek kosmetyczny w Polsce
  • realny wpływ na tworzenie produktów, które używają konsumenci
  • pracę z rozpoznawalnymi partnerami - liderami w swojej branży w Polsce i Europie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzgodnione z wybranym kandydatem
  • benefity
  • podróże, rozwój zawodowy, wyprzedzanie trendów w branży

zadania

  • podejmowanie działań mających na celu opracowanie, przygotowanie i wprowadzanie nowych produktów na rynek (kreacja nowych produktów oraz serii produktowych)
  • analiza sytuacji i trendów rynkowych produktów, tworzenie propozycji wdrażania nowych produktów na podstawie informacji rynkowych i analiz
  • przygotowywanie ofert i kierunków rozwoju produktów kosmetycznych w segmencie rynku za który będzie odpowiadać (dane, analizy, wizualizacje, prezentacje)
  • zdobywanie informacji od dostawców surowców na temat właściwości i dostępności surowców (zapytania i rozmowy handlowe, rekomendacje składników, analiza cen)
  • współpracowanie z laboratorium przy opracowywaniu i rekomendowaniu składników i receptur, testowanie propozycji produktowych, posiadanie wpływu na powstawanie i kształt nowego produktu
  • współpracowanie z grafikami, zaopatrzeniem i dostawcami nad realizacją projektów opakowań
  • realizowanie projekty wdrożeń nowych produktów i obsługiwać aktualne produkty poprzez współpracę merytoryczną z zarządem, działem marketingu, laboratorium, grafikami, zaopatrzeniem i sprzedażą

oczekujemy

  • bombardowania nas pomysłami każdego dnia z zakresu promocji swojej linii produktowej
  • doświadczenia z obszaru marketingu produktów, w firmach tworzących nowe produkty w branżach FMCG z obszaru żywności, farmacji lub kosmetyków
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki, zarządzanie, marketing, farmacja, biotechnologia, chemia, biologia, kosmetologia lub pokrewne)
  • doświadczenia we współpracy z dużymi zewnętrznymi agencjami
  • znajomości języka angielskiego
  • od osób z doświadczeniem wiedzy z zakresu surowców, opakowań, produktów i trendów rynku kosmetycznego oraz udokumentowanego sukcesami doświadczenia we wdrażaniu nowych produktów