product manager, sulęcin

lokalizacja
sulęcin, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anita szupryczyńska+48 603 308 207
numer referencyjny
/173/11/2020/AS - 66660

opis stanowiska

Masz doświadczenie w branży spożywczej i wprowadzaniem nowych produktów? Obecnie dla naszego klienta, firmy z ugruntowaną pozycją na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Manager

oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • niezbędna narzędzia do pracy: auto służbowe, komputer, telefon
  • możliwość szkoleń i rozwoju.

zadania

  • Tworzenie strategii marketingowej dotyczącej konkretnego produktu i nadzorowanie realizowanych działań,
  • nadzór nad dystrybucją i stanem zapasów produktów,
  • wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży,
  • analiza rynku,
  • monitorowanie aktywności konkurencji,
  • podejmowanie działań prowadzących do podniesienia poziomu sprzedaży,
  • poszukiwanie sposobów zwiększania poziomu sprzedaży,
  • kontrolowanie kosztów i budżetu,
  • kształtowanie polityki cenowej,
  • współpraca z pracownikami innych działów firmy, np. sprzedaży, IT itd.,
  • utrzymywanie relacji z klientami i analizowanie ich potrzeb.

oczekujemy

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w zakresie Product Managementu,
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w obszarze warzyw)
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości języka angielskiego
  • gotowości do bywania w siedzibie firmy min. 2-3 razy w tygodniu