product manager, sulęcin

lokalizacja
sulęcin, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena gubska+48 667 955 993
numer referencyjny
/173/11/2020/AS - 66660

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy w dziale zakupów, a branża spożywcza nie jest Ci obca? Obecnie dla naszego klienta, firmy z siedzibą w woj. lubuskim, poszukujemy osoby na stanowisko:

Product manager (warzywa)

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • niezbędna narzędzia do pracy: auto służbowe, komputer, telefon
  • możliwość szkoleń i rozwoju

zadania

  • zakup surowców na terenie zachodniej Polski
  • pozyskiwanie nowych dostawców oraz utrzymywanie i rozwój relacji z dotychczasowymi
  • nadzór nad dystrybucją i stanem zapasów produktów
  • kontrolowanie kosztów i budżetu
  • kształtowanie polityki cenowej
  • współpraca z pracownikami innych działów firmy, np. sprzedaży, IT itd.
  • utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami i analizowanie ich potrzeb

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w obszarze warzyw
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości języka angielskiego
  • gotowości do bywania w siedzibie firmy min. 2-3 razy w tygodniu