product manager, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/40/11/2019/KL - 61385

opis stanowiska

Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań zawodowych, masz doświadczenie w branży motoryzacyjnej (trucki+ auta dostawcze)– ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne do pracy narzędzia (telefon, laptop, samochód)
  • pracę w międzynarodowym środowisku

zadania

  • zapewnienie jak najlepszej oferty zabudów we współpracy z autoryzowanymi producentami nadwozi
  • zapewnienie odpowiedniego zakresu homologacji dla pojazdów skompletowanych, wystawienie dokumentów niezbędnych do rejestracji
  • wsparcie działu sprzedaży w definicji pojazdów i zabudów na potrzeby składanych ofert i uczestnictwa w przetargach publicznych
  • wsparcie dla producentów nadwozi, sieci sprzedaży
  • prowadzenie szkoleń technicznych dla sił sprzedaży
  •  tworzenie publikacji technicznych (katalogi, karty techniczne, instrukcje dla producentów nadwozi)
  • zarządzanie cennikami
  • odpowiedzialność za prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej (auta ciężarowe oraz auta dostawcze)
  • znajomości rynku zabudów
  • mile widziane doświadczenie w uczestnictwie w przetargach publicznych