product owner aml, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Bankowość
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/208/06/2020/AR - 64066

opis stanowiska

Obszar Transaction Monitoringu nie ma dla Ciebie tajemnic i masz już doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Bez problemu planujesz i oceniasz pracę podległego zespołu? Chcesz mieć swobodę działania i rozwijać się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych organizacji z sektora bankowego?

Jeśli tak, mamy ofertę idealną dla Ciebie! Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Transaction Monitoring Product Ownera do nowego zespołu w Warszawie

Nie czekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • proces rekrutacyjny w formie zdalnej
  • elastyczne godziny pracy (8-10), umowa o pracę
  • rozwój zawodowy (szkolenia, certyfikaty)
  • międzynarodowe projekty i środowisko
  • świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, karta Multisport, lekcje angielskiego, szkolenia)
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy sportowe

zadania

  • zarządzanie zespołem analityków transaction monitoringu - podział i monitorowanie pracy
  • udział w inicjatywach mających na celu poprawę jakości pracy
  • współpraca z innymi zespołami w organizacji

oczekujemy

  • doświadczenia w procesach transaction monitoring w renomowanych organizacjach świadczących usługi finansowe lub outsourcingowe
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w obszarze transaction monitoring
  • co najmniej 2- letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • certyfikat zawodowy (CAMS, CFE, ICA lub ekwiwalent)
  • doświadczenia w zarządzaniu operacjami (podział pracy w zespole, mierzenie i poprawa jakości pracy zespołu, ustalanie celów)
  • rozumienia globalnego systemu finansowego i bankowości, a także wymogów sprawozdawczości regulacyjnej oraz skutków braku zgodności
  • biegłego języka angielskiego

mile widziana:

  • znajomość języka francuskiego lub niedelandzkiego na poziomie średniozaawansowanym (B2) lub wyższym
  • wiedza na temat Lean, Six Sigma