production manager, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena gubska+48 667955993
numer referencyjny
/470/09/2018/MG - 54094

opis stanowiska

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim? Szukasz nowych wyzwań? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość prowadzenia ciekawych projektów

zadania

  • nadzór nad terminową realizację planów produkcyjnych
  • optymalizacja procesów produkcyjnych w zakładzie
  • nadzór nad stanem BHP w firmie, w tym podnoszenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie
  •  nadzór nad efektywność operacyjną zakładu
  • doskonalenie oraz proponowanie projektów optymalizacyjnych i inwestycyjnych i oszczędnościowych dla zakładu
  • budżetowanie podległych jednostek organizacyjnych
  • nadzór nad stanem infrastruktury zakładu
  • nadzór nad nowymi rozwiązania technicznym w zakresie produkcji oraz instalacji nowych technologii.
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży spożywczej
  • znajomości na poziomie min. komunikatywnym j. angielskiego lub niemieckiego
  • charyzmy i przedsiębiorczości
  • dobrej organizacji pracy
  • znajomości pakietu MS Office (w tym dobrej znajomości Excela)