production support engineer, stargard

lokalizacja
stargard, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta kubik+48 506463132
numer referencyjny
/163/03/2021/MK - 68608

opis stanowiska

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem lub studentem zaocznym kierunków technicznych?

Szukasz pracy która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i pomoże w rozwoju kariery zawodowej?

Język angielski do dla Ciebie "pestka"?

Jeśli tak nie zastanawiaj się i aplikuj już teraz!

Do dużej skandynawskiej firmy, lidera w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu szukamy kandydatów na stanowisko production support engineer

Nie zastanawiaj się , pozwól że pomożemy Ci w starcie w Twoją karierę zawodową.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • podstawę plus premię kwartalną
  • pełny pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie w pierwszych tygodniach poznawania naszej firmy
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • śniadania i lunche w naszej firmowej kantynie, które dofinansowuje pracodawca
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeniowy, kartę sportową dofinansowanie do integracji działowych

zadania

  • rozwój procesów produkcyjnych zgodnie z potrzebami biznesu i rozwoju firmy
  • przygotowywanie dokumentacji dla produkcji
  • opracowywanie instrukcji stanowiskowych/montażowych
  • wprowadzanie prostych zmian  inżynieryjnych

oczekujemy

  • wykształcenie min średnie techniczne/mechaniczne
  • min półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • znajomość pakietu office- przede wszystkim Excel
  • znajomość systemów ERP
  • podstawowa znajomość systemów CAD