programista c++, rzeszów

lokalizacja
rzeszów, podkarpackie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jowita gawor+48 697801021
numer referencyjny
/168/04/2021/JG - 69389

opis stanowiska

Dla klienta, producenta rozwiązań informatycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista C++. Jeżeli masz za sobą pierwsze doświadczenie w technologii C++ oraz znasz SQL - aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • indywidualny plan szkoleń
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracę zdalną do odwołania
  • pracę z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • sprzęt służbowy
  • możliwości rozwoju
  • imprezy integracyjne
  • szybki proces rekrutacyjny

zadania

  • rozwój modułów oprogramowania
  • przeprowadzanie testów developerskich (w tym automatyzacja)
  • wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (informatyczne lub pokrewne)
  • praktycznej znajomości C++ w zakresie desktopowych aplikacji użytkowników
  • 1-2 lat doświadczenia na stanowisku Programisty C++
  • bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • doświadczenia w pracy z systemami kontroli wersji (np. GIT)
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia