programista - operator frezarki cnc, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/116/05/2020/AZ - 63646

opis stanowiska

Podejmij wyzwanie pracy w firmie będącej liderem branży odgromowej w Polsce. Nasz klient działa na rynku już od ponad 22 lat i zajmuje się produkcją systemów ogrodowych.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie w formie: podstawa plus premia
  • szkolenia wstępne oraz rozwojowe
  • benefity takie jak: karta Multisport, pakiet socjalny zawierający ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną
  • pracę w przyjaznej atmosferze

zadania

  • programowanie i obsługa frezarek numerycznych (produkcja jednostkowa
  • ustawianie narzędzi i maszyn oraz uzbrajanie i wymiana narzędzi
  • koordynacja właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
  • tworzenie programów za pomocą CAD-CAM
  • kontrola jakości produkowanych elementów i sprawdzanie zgodności wykonanych elementów z dokumentacją techniczną

oczekujemy

  • minimum wykształcenia technicznego
  • doświadczenia na stanowisku programisty/operatora frezarek CNC
  • znajomości oprogramowania FANUC i rysunku technicznego
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • doświadczenie na frezarkach Doosan DNM 4500 - mile widziane
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany