programista php - rekrutacja zdalna, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina lipska+48 +48607306907
numer referencyjny
/90/11/2020/KL - 66495

opis stanowiska

Nasz klient to profesjonalny dostawca usług konsultingowych i innowacyjnych rozwiązań IT. Zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży IT i tworzący najnowsze rozwiązania. Z ich serwisów i produktów elektronicznych regularnie korzysta 12 milionów osób. Tworzone przez naszego klienta produkty są klasyfikowane w ścisłej czołówce serwisów gospodarczych.

Nie zastanawiaj się, dołącz już dziś!

oferujemy

  • pełną wyzwań pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt lub inną formę
  • opiekę medyczną
  • wydarzenia branżowe
  • dobrze skomunikowaną lokalizację biura z pięknym widokiem na panoramę Warszawy
  • możliwość pracy w trybie mieszanym (praca zdalna + praca w biurze)
  • szkolenia
  • wygodne stanowisko pracy

zadania

  • tworzenie, utrzymanie, rozbudowa aplikacji
  • udział w analizie wymagań
  • optymalizacja istniejących rozwiązań
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • dbanie o jakość kodu (przeglądy kodu, ciągła integracja)
  • dokumentacja techniczna rozwiązań
  • współpraca z zespołem projektowym

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości PHP 7+
  • praktycznej znajomości Symfony 2/3
  • praktycznej znajomości Laravel
  • znajomości Composer, Docker, środowiska NodeJS, jQuery, requireJS
  • umiejętności projektowania aplikacji klient-serwer opartych na HTTP, Web Services, REST, JSON lub XML
  • znajomości środowiska Linux i operacji konsolowych (Bash)
  • praktycznej znajomości systemu kontroli wersji GIT
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • umiejętności pracy w zespole