programista php, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika kwaśna+48 785620002
numer referencyjny
/587/02/2019/DK - 57027

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w lokalnej firmie, rozpoznawanej w całej Polsce?

Takiej, która inwestuje w ludzi, nowoczesne technologie i stały rozwój?

Mieści się ona w Twojej najbliższej okolicy i jeśli masz odpowiednią wiedzę i umiejętności to możesz do niej dołączyć choćby dziś. Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Programisty PHP. Sprawdź to!

oferujemy

  • elastyczne zatrudnienia (możliwość pracy na umowie o pracę jak i b2b)
  • pracę nad ambitnymi projektami używanymi codziennie przez setki tysięcy uczniów i nauczycieli w całej Polsce,
  • przyjazną atmosferę, w młodym i ambitnym zespole – z perspektywami rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet Multisport oraz atrakcyjne zniżki na usługi kompleksu sportowego Alchemia,
  • niesamowity widok z ostatnich pięter najnowocześniejszego kompleksu biurowego w Trójmieście.

zadania

  • realizacja nowych funkcjonalności,
  • bieżące utrzymaniu systemu (bugfixy, refaktoring, pisanie testów),
  • dbałość o jakość i czystość kodu,
  • stopniowa migracji kodu legacy na Symfony,
  • aktualizowanie dokumentacji technicznej,
  • kontakt z analitykami, testerami oraz klientem wewnętrznym.

oczekujemy

  • minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności programowania obiektowego w PHP, z naciskiem na czysty kod, refaktoryzację i testy,
  • dobrej znajomości dowolnego systemu baz danych SQL,
  • chęci ciągłego uczenia się i samodoskonalenia,
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy oraz odpowiedzialności za powierzone zadania.

na co dzień używamy

  • PHP 7.1,
  • Symfony 3/4,
  • MySQL,
  • PostgreSQL,
  • Slack,
  • PhpStorm,
  • GitLab,
  • Vagrant,
  • PHPUnit,
  • ElasticSearch.