programista php, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

kontakt w randstad

anita wójcik+48 501 324 657
numer referencyjny
/96/03/2018/AW - 50281

opis stanowiska

Twoim celem jest rozwój w języku PHP? Chcesz pracować w firmie, której oprogramowanie wykorzystywane jest w branży medycznej? Nie chcesz krążyć i szukać miejsca parkingowego?

Mamy ciekawą opcję dla Ciebie, zaaplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • różnorodność zadań i wyzwań
  • rozwój zawodowy poprzez ukierunkowane szkolenia oraz uczestnictwo w nowych projektach
  • możliwość pracy zdalnej
  • uczestnictwo w projektach prowadzonych metodyką SCRUM
  • wprowadzenie w arkana DDD
  • pozazawodowe integracje, jeżeli tylko masz po pracy czas

zadania

  • budowa i rozwój oprogramowania
  • implementacja, rozwój i utrzymanie istniejących funkcjonalności
  • tworzenie prototypów funkcjonalnych i architektonicznych oprogramowania
  • ścisła współpraca z zespołem testerów
  • współpraca z zespołem grafików przy realizacji frontendu aplikacji
  • wsparcie działu utrzymania przy rozwiązywaniu zgłoszeń drugiej linii

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości programowania obiektowego w języku PHP
  • dobrej znajomości języka JavaScript oraz frameworka jQuery
  • znajomości języka HTML oraz arkuszy stylów CSS
  • bardzo dobrej znajomości języka zapytań SQL
  • doświadczenia w pracy z bazą danych MySQL
  • umiejętności pisania testów jednostkowych
  • znajomości systemu kontroli wersji SVN lub Git
  • chęci rozwoju i uczenia się
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej