programista, nowa sól

lokalizacja
nowa sól, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/563/02/2019/AK - 57008

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Masz doświadczenie w programowaniu maszyn CNC? Aplikuj na stanowisko programisty CNC!

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę w pełnym wymiarze czasu
  • perspektywę wieloletniej współpracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

zadania

  • programowanie sterowników Sumens Sinumerik
  • nanoszenie zmian w dokumentacji Solid Edge
  • współpraca przy optymalizacji procesów produkcji
  • szkolenia operatorów CNC z zakresu podstawowej obsługi

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego (mile widziane wyższe)
  • znajomości systemu sterowania Simens Sinumerik oraz Fanuc/Kuka
  • znajomości zagadnień z zakresu automatyki
  • znajomości rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość Solid Edge oraz oprogramowania CAM