project manager- contract manufacturing cosmetics, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/204/09/2020/KL - 65489

opis stanowiska

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, jednej z największych firm kosmetycznych w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera, który będzie odpowiedzialny za rozwój produkcji kontraktowej dla klientów B2B.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię roczną
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych

zadania

  • odpowiedzialność za sprzedaż produkcji kontraktowej B2B w przemyśle kosmetycznym (perfumy, kosmetyki kolorowe, kosmetyka biała)
  • udział w przetargach
  • monitorowanie rynku i identyfikacja możliwości dostarczenia nowych produktów, które mogą być opracowane przez zespół techniczny i oferowane klientom
  • identyfikacja nowych klientów w oparciu o możliwości rynkowe i dalszy rozwój kluczowych klientów;
  • koordynacja działań projektowych pomiędzy różnymi funkcjami tj. Sprzedaż /Produkcja, NPD, QA, łańcuch dostaw / zaopatrzenie, badania i rozwój / marketing, obsługa klienta
  • opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży w ramach uzgodnionych budżetów
  • odpowiedzialność za planowanie strategiczne;

oczekujemy

  • minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w organizacji działającej w przemyśle kosmetycznym, chemicznym lub spożywczym;
  • umiejętności zarządzania projektami
  • wysoko rozwiniętych umiejętności prezentacyjnych i i negocjacyjnych
  • wysoce rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • dużej dojrzałości biznesowej
  • umiejętności pracy z harmonogramem
  • umiejętności rozwijania długotrwałych relacji biznesowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • mile widziani kandydaci z doświadczeniem w sprzedaży marek własnych