project manager, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 667 800 641
numer referencyjny
/280/04/2021/AP - 69496

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami Koordynowałaś/koordynowałeś proces wprowadzania nowych produktów/procesów na rynki globalne? Poszukujesz nowych wyzwań i chcesz mieć realny wpływ na globalny marketing firmy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy na stanowisku Project Mangera!

oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się globalnej organizacji
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i wykazania się inicjatywą
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • umowa o pracę tymczasową na okres trwania projektu, z szansą ewentualnego pozostania w firmie po jego zakończaniu
  • dogodny system czasu pracy, wolne weekendy, praca zdalna
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • koordynacja aktywacji nowego produktu
  • zarządzanie globalnym wdrożeniem nowego katalogu usług szkoleniowych
  • organizacja sposobu wyceny usług szkoleniowych na podstawie walidacji rynku
  • opracowywanie praktycznych instrukcji i materiałów szkoleniowych dla pracowników działu sprzedaży
  • aktywna współpraca z działami operacyjnymi firmy oraz dostawcami

oczekujemy

  • doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • doświadczenia w koordynowaniu procesu wdrażania nowych produktów na rynki globalne
  • znajomości branży szkoleniowej - mile widziane
  • wysokorozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętności koordynowania pracą zespołu projektowego
  • bardzo dobrej znajomości - języka angielskiego min B2