project manager, niepołomice

lokalizacja
niepołomice, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka jarosz+48 605306407
numer referencyjny
/758/03/2021/AJ - 69214

opis stanowiska

Dla naszego Klienta z Niepołomic - wiodącego producenta pojazdów użytkowych, poszukujemy do pracy w Biurze Zarządzania Projektami osoby odpowiedzialnej za zarządzanie portfelem projektów.

oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i bogatą ofertę szkoleń,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy.

zadania

  • Planowanie i organizacja projektów,
  • Zarządzanie portfelem projektów,
  • Kontrolę kosztów i realizację założonego budżetu,
  • Ustalanie i egzekwowanie harmonogramu prac,
  • Przygotowywanie raportów dla różnych szczebli zarządzania,
  • Zarządzanie interesariuszami projektu,
  • Kontrola w zakresie pracy całego zespołu projektowego,
  • Współpraca z ekspertami i liderami projektów.

oczekujemy

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego (poziom B2/C1),
  • Gotowości do pracy w wymagającym środowisku projektowym,
  • Wykształcenia wyższego – zarządzanie (w tym projektami) / techniczne.
  • Mile widziane certyfikaty IPMA D lub C, Agile,
  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego w projektach (preferowana branża motoryzacyjna),
  • Dużych zdolności organizacyjnych, komunikacyjnych oraz analitycznych,
  • Samodzielności w pracy i zaangażowania.