project manager, toruń

lokalizacja
toruń, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia strojczyk+48 601803623
numer referencyjny
/483/10/2019/NS - 61214

opis stanowiska

Masz doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych z obszaru budownictwa kubaturowego, w szczególności obiektów przemysłowych lub galerii handlowych? Lubisz wyzwania i świetnie radzisz sobie z koordynowaniem złożonych działań?

Dołącz do firmy, której zaufały duże, rozpoznawalne marki i rozwijaj się razem z nimi.

Zaaplikuj i porozmawiajmy o ofercie!

oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

zadania

  • Prowadzenie inwestycji budowlanej - współpraca jako generalny wykonawca z podwykonawcami i inspektorem nadzoru
  • Zarządzanie projektem od strony technicznej i finansowej
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym   harmonogramem,
  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu,
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Koordynacja pracy własnego zespołu i podwykonawców,
  • Sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie,
  • Nadzór nad wykonywanymi w ramach projektu zadaniami,
  • Nadzór nad zamówieniami oraz zakupami,
  • Bezpośredni kontakt i współpraca z gestorami, inwestorami oraz podwykonawcami
  • Bieżąca współpraca z klientem wewnętrznym w trakcie prowadzonych prac przygotowawczych do budowy celem dostosowania rozwiązań budowanych obiektów do potrzeb procesów produkcyjnych, logistycznych i administracyjnych Klienta
  • Kierowanie i realizacja projektu budowy (odpowiedzialność za przygotowanie i realizację harmonogramu, budżetu), nadzorowanie prac firm podwykonawczych oraz dostawców usług.
  • Dobór podwykonawców, uzgadnianie zakresu robót w poszczególnych obszarach.
  • Dokonywanie wszelkich uzgodnień technicznych dotyczących inwestycji zarówno z partnerami biznesowymi jak i Urzędami.
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji projektu.
  • Bieżąca kontrola i raportowanie terminów oraz kosztów realizacji projektu, opracowywanie sprawozdań miesięcznych z wykonanego zakresu rzeczowo – finansowego.
  • Koordynacja odbioru końcowego inwestycji.

oczekujemy

  • Wyższe kierunkowe-budownictwo
  • Min. 2 lata doświadczenia
  • Samodzielne prowadzenie projektów inwestycyjnych najlepiej w obiektach przemysłowych
  • Umiejętność skoordynowania procesu inwestycyjnego
  • Umiejętność tworzenia budżetów budowlanych oraz rozliczania inwestycji komercyjnych
  • Znajomość analizy nieruchomości pod względem formalnym prawnym i technicznym
  • Praktyczna znajomość procedur uzyskiwania pozwolenia na budowę i oddania obiektu do użytkowania.
  • Angielski – komunikatywny – mile widziane
  • Autocad, MS Project