projektant / projektantka oświetlenia, toruń

lokalizacja
toruń, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Projektowanie
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela tabor-żurawska+48 601544004
numer referencyjny
/339/03/2019/IT - 57087

opis stanowiska

Posiadasz wiedzę i doświadczenie z branży elektrycznej / elektronicznej, i chcesz osiągać więcej niż dotychczas? To możliwe, ponieważ oferujemy pracę w Toruniu w europejskiej korporacji ze 100-letnimi tradycjami. Sprawdź naszą ofertę!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie rozpoznawalnej w swojej branży, która bardzo dynamicznie rozwija się na Polskim rynku
  • pracę w firmie ze 100-letnią tradycją
  • pracę na wysokiej klasy produktach europejskich
  • stacjonarną pracę w biurze w Toruniu
  • umowę o pracę
  • rynkowe wynagrodzenie

zadania

  • wsparcie zespołu sprzedaży przez wycenę projektów, przygotowanie ofert, współpracę z projektantami, przetwarzanie zamówień
  • samodzielne projektowanie instalacji w Autocad
  • dobrą organizację i prowadzenie projektów
  • telefoniczną obsługę klientów (doradztwo techniczne)
  • wsparcie merytoryczne dla handlowców

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego, np. obszarów elektryki, elektroniki, automatyki, elektrotechniki, telekomunikacji lub pokrewnych
  • doświadczenia zawodowego w branży systemów oświetleniowych
  • praktycznej umiejętności czytania rysunku technicznego
  • komunikatywności, dobrej pracy w zespole
  • zorientowania na klienta
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny
  • obsługi programów komputerowych: Autocad, MS Office