projektant rozdzielnic elektrycznych, otwock

lokalizacja
otwock, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Projektowanie
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja trzcińska+48 506463243
numer referencyjny
/109/11/2020/PT - 66519

opis stanowiska

Masz doświadczenie w projektowaniu rozdzielnic elektrycznych? Poszukujesz stanowiska pełnego wyzwań oraz nowych możliwości rozwoju? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • szkolenie wprowadzające;
  • możliwość aktywnego udziału w usprawnieniach procesów produkcyjnych oraz wdrażania własnych pomysłów;
  • możliwość doskonalenia umiejętności w zakresie projektowania 2D i zdobycie doświadczenia w projektowaniu 3D;
  • rozwój zawodowy w strukturach firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w ciekawych projektach i realizacjach
  • miejsce pracy: 25 km od Otwocka w kierunku Garwolina

zadania

  • projektowanie rozdzielnic elektrycznych;
  • przygotowanie schematów elektrycznych;
  • przygotowanie technologii;
  • kontrola procesów prefabrykacji rozdzielnic;
  • aktywny udział w usprawnianiu i optymalizacji procesów produkcyjnych.

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (z zakresu Elektryki/Energetyki);
  • min. 1 roku doświadczenia w projektowaniu rozdzielnic elektrycznych;
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych;
  • znajomości programu CAD 2D
  • uprawnienia energetyczne eksploatacyjne i dozorowe- mile widziane.