projektant, grójec

lokalizacja
grójec, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

patrycja barańska+48 693470346
numer referencyjny
/201/06/2019/JD - 58956

opis stanowiska

Szukasz pracy w firmie o szerokim wachlarzu usług modernizacji, transferach, czyszczeniach, pracach prewencyjnych? Bez problemu posługujesz się programami projektowymi? Nie czekaj, aplikuj !

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość pracy w AutoCad, Inventor oraz doskonalenia swoich umiejętności w wymienionych programach,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach i realizacjach.

zadania

  • projektowanie konstrukcji urządzeń i części,
  • dostosowanie bieżących konstrukcji do nowych wymagań,
  • tworzenie dokumentacji wykonawczej projektowanych rozwiązań,
  • uczestnictwo w testach zaprojektowanych urządzeń i maszyn,
  • codzienna praca w oparciu o programy AutoCad i Inventor,
  • kontakt z Klientem.

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne, wyższe na kierunku - Mechanika i Budowa maszyn,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • znajomość AutoCad i Inventor,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.