projektant/programista, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika łukaszewicz+48 +665 201 601
numer referencyjny
/453/06/2020/WŁ - 64287

opis stanowiska

Dla lidera w branży ubezpieczeniowej, największej instytucji finansowej w Polsce oraz Europie środkowo- wschodniej aktualnie poszukuję  Projektanta/Programisty, który ma doświadczenie na stanowisku programisty Java/JEE

oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę B2B
  • dostęp do platformy benefitowej
  • udział w ciekawych projektach

zadania

Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności

Analiza i usuwanie błędów programistycznych

Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami

Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań

Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań

oczekujemy

Znajomość technologii:

  • znajomość dokumentacji projektowanych rozwiązań z wykorzystaniem języka UML,
  • doświadczenie w wykonywaniu rozwiązań na podstawie wymagań,
  • znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle, MSSQL,  PostgreSQL
  • znajomość XML oraz technologii z nim związanych,
  • dobra znajomość języka Java i technologii JEE,
  • znajomość technologii Spring, Spring Boot, Hibernate, AJAX, JPA
  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
  • znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, Jetty,
  • znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN3, Gradle
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole
  • znajomości usług sieciowych w standardach SOAP i REST
  • znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN
  • znajomość protokołu http

Dodatkowe umiejętności/predyspozycje, wymagane:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, komunikatywność, otwartość
  • znajomość zagadnień z obszaru ubezpieczeń
  • doświadczenie przy budowie portalu dla klienta indywidualnego
  • znajomość metodyk Agile (SCRUM)
  • znajomość Java 8
  • znajomość Spring Boot
  • znajomość zagadnień z obszarów CI/CD (Jenkins, Bamboo)
  • JIRA, bitbucket