przedstawiciel handlowy (branża budowlana), poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż

kontakt w randstad

natalia pawłowska+48 605262708
numer referencyjny
/292/09/2018/NP - 53933

opis stanowiska

Jesteś doświadczonym handlowcem, cenisz sobie samodzielność i chciałbyś rozwijać się w branży budowlanej? Ciekawa oferta czeka na Ciebie!

oferujemy

  • samodzielnie stanowisko w ciekawej branży
  • dużą samodzielność
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy tj, samochód służbowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę z zespołem doświadczonych specjalistów w branży budowlanej

zadania

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie (województwo wielkopolskie)
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • rozwój rynku sprzedaży
  • kompleksowa obsługa zamówień klientów
  • doradztwo techniczne
  • raportowanie wyników swojej pracy

oczekujemy

  • znajomości branży budowlanej (znajomość hydroizolacji obiektów jest mile widziana)
  • dobrej znajomości hurtowni budowlanych oraz rynku materiałów budowlanych
  • wysokich umiejętności sprzedażowych i neogocjacyjnych
  • wykształcenia min. średniego o kierunku budowlanym
  • samodzielności, determinacji w realizacji planów sprzedażowych, otwartości oraz zaangażowania