przedstawiciel handlowy [rekrutacja prowadzona online], gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/25/01/2020/AK - 62041

opis stanowiska

Posiadasz 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów? Potrafisz skutecznie, ale też relacyjnie docierać do osób decyzyjnych?Poszukujemy przedstawiciela do obsługi województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawierają bezpośrednio z pracodawcą
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • dedykowaną osobę w biurze obsługi klienta do obsługi pozyskanych zamówień
  • kartę multisport lub ubezpieczenie na życie
  • szkolenie stanowiskowe

zadania

  • obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów na terenie województw lubuskiego i zachodniopomorskiego
  • umawianie spotkań handlowych z klientami
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami
  • nadzór nad realizacją zamówień u kluczowych klientów
  • realizowanie założonych planów sprzedaży
  • raportowanie działań w systemie CRM
  • udział w konferencjach i targach branżowych

oczekujemy

  • 2-letniego doświadczenia w sprzedaży B2B (mile widziane w branży technicznej, w usługach)
  • umiejętności praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
  • umiejętności skutecznego docierania do osób decyzyjnych
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • prawa jazdy kat. B