przedstawiciel handlowy (rekrutacja prowadzona zdalnie), swadzim

lokalizacja
swadzim, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

zofia gmerek+48 +517432434
numer referencyjny
/47/05/2020/ZG - 63625

opis stanowiska

Jesteś doświadczonym handlowcem w branży technicznej i komunikujesz się w języku angielskim? Chciałbyś wykorzystać swoje kompetencje w mocno rozwijającej się międzynarodowej firmie?

oferujemy

  • możliwość rozwoju w polskim oddziale międzynarodowego koncernu
  • wysoka samodzielność i decyzyjność w pracy
  • kompletne szkolenie wdrożeniowe, wsparcie specjalistów w branży
  • jasne i przejrzyste zasady współpracy w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy zależny od wyników pracy

zadania

  • aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z nowymi klientami
  • opieka nad stałymi partnerami
  • doradztwo techniczne
  • diagnozowanie potrzeb klientów
  • monitorowaniem rynku oraz działań konkurencji
  • działanie w regionie Wielkopolski i okolic

oczekujemy

  • doświadczenie handlowe w branży elementów złącznych
  • dobra znajomość branży złącznej
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • wysokie umiejętności negocjacyjne
  • zaangażowanie w realizację zleconych zadań oraz wysoka odpowiedzialność
  • motywacja do poszerzania wiedzy