przedstawiciel handlowy - środki ochrony roślin, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Biotechnologia, Farmaceutyka
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka jarosz+48 605306407
numer referencyjny
/59/10/2020/AJ - 65912

opis stanowiska

Dla naszego klienta, światowego lidera w dziedzinie chemii i dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu chemicznego, poszukujemy Przedstawiciela Handlowego z doświadczeniem w sprzedaży środków ochrony roślin oraz surowców chemicznych.

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie - znanego na całym świecie producenta najwyższej jakości surowców dla przemysłu chemicznego,
  • wynagrodzenie miesięczne oraz premia roczna,
  • opieka medyczna,
  • karta Multisport,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • pakiet szkoleń w Polsce i za granicą.

zadania

  • Działania sprzedażowe i marketingowe na obszarze Polska 20%, Ukraina 80%,
  • Rozpoznawanie rynku i poszukiwanie nowych kontaktów handlowych dla firmy,
  • Tworzenie i realizacja planów sprzedaży,
  • Stała promocja surowców w obszarze swojego działania poprzez regularne wizyty oraz konsultacje techniczne u klientów,
  • Utrzymywanie i rozwijanie istniejących relacji z klientami poprzez częste bezpośrednie kontakty,
  • Uczestnictwo w targach branżowych, konferencjach, seminariach, wystawach oraz szkoleniach,
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz przygotowywanie ofert handlowych,
  • Monitorowanie stanu magazynu i rotacji towarów,
  • Przygotowywanie rzetelnych raportów,
  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz spotkaniach biznesowych,
  • Stały rozwój zawodowy oraz doskonalenie jakości swojej pracy zgodnie z polityką i wizją firmy.

oczekujemy

  • min 3 lata doświadczenia w sprzedaży surowców chemicznych, doświadczenie w przemyśle środków ochrony roślin,
  • znajomość rynku surowców chemicznych,
  • znajomość rynku środków ochrony roślin,
  • umiejętności sprzedażowe, możliwość udokumentowania sukcesów sprzedażowych, wysoko rozwinięta komunikacja interpersonalna,
  • dyspozycyjność – gotowość do podróży służbowych w kraju i za granicę,
  • umiejętność komunikacji na poziomie technicznym (współpraca z działami R&D) jak i negocjacji (współpraca z działami zakupów),
  • „Soft skills” oraz pożądane cechy charakteru: wysoka kultura osobista, proaktywność, wysoka motywacja do osiągania założonych celów oraz umiejętność ich osiągnięcia, lojalność, umiejętność pracy w zespole.