przedstawiciel handlowy w branży gazów technicznych, rzeszów

lokalizacja
rzeszów, podkarpackie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika chabros-stawska+48 +690013700
numer referencyjny
/574/03/2021/WC - 69058

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B? Jesteś handlowcem z krwi i kości a branża techniczna to Twój konik? Wyślij do nas aplikację na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO W BRANŻY GAZÓW TECHNICZNYCH w woj. Podkarpackim. Szukamy osoby komunikatywnej, mocno zaangażowanej w swoje działania i chętnej do dzielenia się doświadczeniem branżowym.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ premie kwartalne
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrażające
  • samochód służbowy
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • małą kafeterię
  • prywatną opiekę medyczną w Luxmed
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym zgodnie z zasadami spółki

zadania

  • pozyskiwanie nowych klientów z województwa podkarpackiego
  • prowadzenie negocjacji umów oraz negocjacji cenowych
  • doradztwo i sprzedaż gazów technicznych zgodnie z określonymi celami
  • monitorowanie i analiza rynku oraz prowadzenie działań marketingowych
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych

oczekujemy

·        wykształcenia średniego lub wyższego technicznego

·        doświadczenia w sprzedaży B2B (mile widziane w branży technicznej)

·        bardzo dobrej organizacji pracy

·        zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych

·        zdolności analitycznych

·        prawa jazdy kat. B i gotowości do podróży

·        mile widzianej znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·        znajomości Ms office