przedstawiciel handlowy (woj. wielkopolskie i dolnośląskie), leszno

lokalizacja
leszno, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/608/10/2018/MK - 54749

opis stanowiska

Czujesz się najlepiej jako przedstawiciel handlowy, a prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych jest Ci bliskie ?

Jeśli tak, to poszukujemy właśnie Ciebie!

Zaaplikuj już dziś i rozwijaj się w tym co lubisz najbardziej!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • realne możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • szkolenia wdrożeniowe
  • pakiet socjalny: (karta Multisport lub opieka medyczna), samochód służbowy, telefon, laptop

zadania

  • organizowanie procesu sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • prowadzenie aktywnych działań handlowych wspomagających proces sprzedaży na terenie dwóch województw: (dolnośląskie i wielkopolskie)
  • utrzymanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami
  • nadzór nad realizacją zamówień u kluczowych klientów firmy
  • realizowanie założonych planów sprzedaży
  • monitorowanie oraz analiza rynku
  • raportowanie działań w systemie CRM
  • udział w konferencjach i targach branżowych

oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
  • wysoka motywacja i silne nastawienie na osiąganie założonych celów
  • umiejętność pracy w zespole z wykorzystaniem kreatywności
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • znajomość programu MS Office