przedstawiciel handlowy, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/413/10/2018/DH - 54677

opis stanowiska

Ambitna, lubiąca sprzedaż, dynamiczna - taka osoba sprawdzi się w zespole handlowym w firmie, która oferuje kompleksowe rozwiązania usługowe dla swoich klientów z branży transportowej!

Nie zwlekaj, daj nam się poznać! Gwarantujemy ciekawą rolę i nowe wyzwania :)

oferujemy

  • wynagrodzeniem dwuskładnikowe (podstawa+premia)
  • auto służbowe do użytku prywatnego
  • szkolenie wdrożeniowe
  • pakiet benefitów

zadania

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami na powierzonym terenie
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, negocjowanie i zawieranie umów
  • realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych

oczekujemy

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji
  • Wysoka motywacja i silne nastawienie na osiąganie celu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność słuchania klienta, diagnozowania i kreowania potrzeb
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności analityczne
  • Prawo jazdy kat.B
  • Praktyczna znajomość wykorzystania programów pakietu MS Office