przedstawiciel handlowy, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

magdalena karolczyk+48 +665705655
numer referencyjny
/178/08/2020/MK - 65008

opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy dla naszego klienta, który jest liderem systemów ogrzewania poszukujemy aktualnie Inżyniera Sprzedaży. Jeżeli więc masz doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów B2B w branży technicznej, znasz j. angielski lub j. włoski na poziomie komunikatywnym i jesteś gotowy do częstych wyjazdów służbowych- nie zwlekaj, aplikuj na poniższą ofertę!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę (atrakcyjna podstawa oraz możliwość uzyskania premii sprzedażowej)
  • narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • szkolenia wewnętrzne i produktowe
  • możliwość rozwoju

zadania

  • aktywne pozyskiwanie Klientów na powierzonym regionie (Polska południowa)
  • opieka nad kluczowymi Klientami
  • doradztwo techniczne
  • przygotowanie ofert handlowych
  • współpraca z innymi działami w celu realizacji zleceń
  • monitorowanie rynku
  • przygotowanie działań koordynacyjnych z przełożonym i wdrożenie określonych planów (monitorowanie i informacja zwrotna)

oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży w branży technicznej (minimum 2 lata)
  • wiedzy technicznej umożliwiającej sprzedaż produktów technicznych
  • znajomości rynku klienta (HVACR)
  • znajomość języka angielskiego lub języka włoskiego (minimum B2)
  • wykształcenia wyższego (najlepiej technicznego)
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych