przedstawiciel handlowy, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna porzak+48 501327937
numer referencyjny
/226/10/2020/KP - 66054

opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z branży konstrukcji stalowych, poszukujemy handlowca z doświadczeniem w segmencie sprzedaży rozwiązań dla budownictwa, który współpracował zarówno z inwestorami, wykonawcami jak i projektantami.

oferujemy

  • wynagrodzenie 3500-4000 zł netto/msc + prowizja za wyniki sprzedażowe (powielenie pensji miesięcznej)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub b2b
  • zadaniowy czas pracy, bez sztywnych ram
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie działającej na wielu rynkach europejskich

zadania

  • promocja i sprzedaż rozwiązań firmy na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego
  • budowanie relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów, głównie: inwestorów, architektów, wykonawców
  • doradztwo techniczne w zakresie promowanych rozwiązań
  • współpraca z działem obsługi klienta i komórkami organizacyjnymi Spółki
  • prowadzenie szkoleń, seminariów i konferencji mające na celu promocję oferowanych rozwiązań
  • dokumentacja prowadzonej aktywności i wyników z wykorzystaniem systemu CRM

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w segmencie sprzedaży rozwiązań dla budownictwa (materiały budowlane/chemia budowlana/konstrukcje stalowe)
  • dobrej znajomości rynku inwestycyjnego w powierzonym regionie
  • znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomości MS Office
  • znajomość rynku hal stalowych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej będzie dodatkowym atutem